İştah Kapama (Kilo Kontrolü)

Koronavirüs kilo sorunu olan insanları daha fazla mı etkiliyor?

Hollanda ve Belçika’da koronovirüs nedeniyle hastanelerin yoğun bakım servislerine yatırılan hastaların yaklaşık yüzde 80’inin fazla kilo sorunu (obezite) yaşayan kişilerden oluştuğu açıklanmıştır..Obez kişilerdeki karın yağı, ciddi bir risk oluşturur.. Bu bölgenin, bağışıklık sisteminin sürekli tepki verdiği yağ hormonu ve iltihap maddeleri ürettiğinden koronavirüsün hızla çoğalmasını sağlayarak, kişiyi hasta eder .
Obezite(fazla kilo) şeker ve kalp, damar rahatsızlıkları ile de ilişiklidir .Bu hastaların zatürre ya da enfeksiyona daha duyarlı oldukları bilinir.
Ancak uzmanlar, aşırı kilolu kişilere, “koronavirüsten korunurum” kaygısıyla aniden katı bir diyete girmekten de kaçınmaları uyarısında bulunuyorlar.Katı diyet besin eksikliğine neden olacağı için, bağışıklık sisteminin daha da fazla etkilenebileceği vurgulanır.
Prof. Dr. vanRossum, Hollanda Televizyonu’na yaptığı açıklamada, “Tabii ki, obeziteyi çözmek iyi ama bu bir günde olmaz. Diyetinizi ve yaşam tarzınızı uzun süre değiştirmek zorundasınız ama bu karantina döneminde bu kolay değil” diye konuşmuştur.

Kilo vermeyi kolaylaştıran Mora Terapi (Biorezonans) ile tanışın.

Mora Terapi (Biorezonans) ile zayıflama programına başlarken öncelikle kişinin yaşam şekli, beslenme alışkanlıklarını inceliyoruz. Günlük harcanması gereken kalori miktarına oranla nerelerden fazla kalori alındığı tespit ediyoruz. Ancak TEK BAŞINA DİYET VE SPOR YETERLİ OLMAYABİLİR. . Örneğin insülin direnci, candida albicans mantarı, tiroid yetmezliği, besin alerjileri gibi rahatsızlıklar varsa öncelikle bunların tedavi edilmesi gerekir. Kişinin metabolizması zayıf olabilir. Mora Terapi (Biorezonans) ile metabolizmayı hızlandırıcı bir tedavi uyguluyoruz. Ayrıca kişi hormonel olarak dengesiz olabilir, insülin direnci olabilir. İnsülin direncimiz varken, vücut insülin direncinden dolayı glikozu harcamazken istediğimiz kadar diyet yapalım, aç kalalım, kilo veremeyiz. Versek bile hemen geri alırız.
Mora Terapi (Biorezonans) ile kilo verme programı kapsamında iştah azaltıcı terapiler de uygulanır. Bazı kişiler bölgesel olarak kilo alabiliyor. Kadınlar en çok kalça, basen bölgesinden, erkekler göbekten kilo alabiliyorlar. Gerektiğinde biorezonans ile bölgesel zayıflama sağlanabilir. Tedavinin sporla desteklenmesi istenir. Mora Terapi (Biorezonans) ile zayıflama tedavimiz, bir şok tedavisi değildir. Doğal bir tedavidir. Bu yüzden de ayda 10 kilo verdirir gibi bir garantisi yok. Bu kişinin durumuna göre değişebiliyor. Tedavi planı da, süresi de, verilmesi hedeflenen kilo miktarı da kişiye özgüdür. Önemli olan hızlı değil, sağlıklı kilo vermektir.
Kilo almanın birçok nedeni olduğu gibi, kilo verirken de kontrollü ve çok yönlü bir tedavi uygulamak gerekiyor. ve disiplin olmazsa kesinlikle zayıflama şansı da olmaz. Mora Terapi (Biorezonans) ile kilo verenler tedavi programına tam anlamıyla uyanlardır.

Hiçbir tedavi yöntemi ya da haptan tek başına mucize beklenmemeli….
İLK SEANS SONRASI Ne Hissedeceğim…

İlk seansın hemen ardından yediklerinizin çok çaba harcamadan azaldığını ve Mora Terapinin (Biorezonans) iştahınızı ve yeme ihtiyacınızı belirgin olarak bastırdığını fark edeceksiniz. Ancak asıl etkinlik 2. seansın ardındaki günlerde ve sonrasındaki haftalarda ortaya çıkacak. Eğer frekans silme seansları arasında vücudun karbonhidratlardan tam olarak uzak kalmasını sağlayabilirseniz 2. seansın çok daha güçlü bir değişim yarattığını ve iştahınızın siz zorlanmadan otomatikman ve dramatik olarak azaldığını hissedeceksiniz.
Yeme ihtiyacının azalması yanında seansların bir başka etkisi olarak; Kendinizi hafiflemiş hissettiğinizi, uykularınızın düzelme eğilimine girdiğini, varsa vücut ağrılarınızın azaldığını ve duygusal olarak sakinleştiğinizi hissedeceksiniz.

Evde kullanım için Bach çiçekleri…

Kilo verme konusunda, ruhsal problemlerin ön planda olduğu kişiler için yukarıda bahsettiğimiz seanslarda Bach Çiçeklerini de kullanıyoruz. Bach çiçekleri hem rezonans terapileri kapsamında kullandığımız, hem de kişilere evde kullanım için verdiğimiz, gerçek homeopatik preperat olması yanında elektronik yüklemeye de tabi tutulmuş spreyler şeklide. Zayıflama sürecinizde, bu terapiye ihtiyacınız olup olmadığına yaptığımız görüşme sırasında karar veriyoruz.

Ekmek, simit, makarna ya da hamur işlerine dayanamayanlar,
Çikolata ya da Tatlıya Düşkün Olanlar,
Diyet yapmakta zorlananlar,
Kola, gazoz vb. içecek düşkünlüğü olanlar,

Mora Terapi (Biorezonans) ile kilo verme terapileri gıda bağımlılıklarını ortadan kaldırmaktadır.
Zararlı gıdaları yasak olduğu için değil canınız istemediği için tüketmeyeceksiniz.
Bu sayede diyet yapıyor hissi yaşamazsınız.

İletişim bilgilerinizi yazarak hızlı randevu alabilirsiniz.